mõisapreili pagari üritusturundus
Urmo Männik
Mõisapreili pagari poolt on välja pandud magusad auhinnad konkursi "Laulud tantsud õpetajatega" võitjatele...


Konkursil „Laulud ja tantsud õpetajatega“, otsitakse Tartu maakonna parimat tantsu- ning laulupaari. Tegu on ürituste sarjaga, mis arendab õpilase ja õpetaja vahelist mõistmist, teineteisega arvestamist ning koostööd. Samuti suurendab linna- ning maakoolide omavahelist suhtlust ja toob põnevust üksluisesse kooliellu. Üritusel osalevadõpilasest (8.-12. klass) ja õpetajast koosnev kooli esindav(ad) tantsu- ja laulupaar(id). 


Kokku toimub viis vooru, igal nädalal üks. Nädalaga tuleb antud teemal ette valmistada shownumber. Tantsu ning laulu žanrid valib paar ise, peamine on teemakäsitlus. Teema selgub iga võistlusvooru lõpus, pärast edasisaajate selgumist.

Lauljaid ja tantsijaid hindab neljaliikmeline žürii, mille üks liige on erikülaline/tuntud inimene, kes vahetub igas voorus. Žürii häältele liidetakse juurde publiku hääl, mis selgub loosi teel iga vooru lõpus.

Žürii hindab kava terviklikkust, partnerite võrdset osalust, SHOWd, kostüüme, lavalist liikumist, julgust, huumorimeelt, publikuga suhtlemist, sõnumit ning paaride arengut. Lauluoskus pole kõige tähtsam, kui eelnevad kriteeriumid on täidetud, sama on ka tantsusammudega.

Samuti on oodatud pealtvaatajad osalevatest koolidest, et kooli esindajatele kaasa elada ning oma lemmikule hääl anda. Iga paar saab kaks fännipiletit, et kõige tulisemad kaasaelajad saaksid kindlasti saalis koha.

Üritusele osalema ei oodata professionaale, vaid tahetakse näha showd, teha midagi ühiselt ja kõik koos, õppida tundma teisi ning tutvustada ka ennast ning tõestada, et koolielu võib olla värvikas ning õpetaja ja õpilase vaheline hea suhtlus ja mõistmine viib sihile.

Ürituse toimumisajad:

30. märts kell 18.00 Tartu Descartes'i Lütseumi (TDL-i) aulas
6. aprill kell 18.00 TDL-i aulas
13. aprill kell 18.00 koht täpsustub
20. aprill kell 18.00 TDL-i aulas
4. mai kell 18.00 TDL-i aulas
Kommentaarid: 0
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: